TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčKombinovaná chladnička Philco PT 168 EMX
Vlastnosti
Možnost umístění: Volně stojící
Objem chladničky/mrazničky: 126 l / 42 l
Objem celkem: 168 l
Energetická třída: E
Klimatická třída: N-ST
Spotřeba el. energie (kWh/24h): 0,49
Roční spotřeba el. energie (kWh): 180
Hlučnost: 40 dB
Emisní třída hluku: C
Chladivo: R600a
Zmrazovací výkon (kg/24h): 2,6
Akumulační doba (hod.): 20
Mechanické ovládání
Funkce
Manuální odmrazování
Funkce LowFrost (snížená tvorba námrazy)
Antibakteriální úprava
Konstrukce
Možnost otočení dveří
3 skleněné police s nastavitelnou výškou
3 dveřní poličky (včetně police na 2l lahev)
Přihrádka na ovoce a zeleninu
LED osvětlení
Drátěná police v mrazničce
Miska na led
Miska na vejce
Vyrovnávací nožičky
Dvířka bez náběhu
Typ polic: Skleněné
Počet dveří: 2
Umístění mrazící části: Nahoře
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 123 x 54 x 57 cm
Barevné provedení: Inox
Hmotnost: 34 kg
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | nahoře |
| Provedení | Nerez |
| Hlučnost | 40 dB |
| Akumulační doba | 20 hodin |
| Klimatická třída | N-ST |
| Mrazící výkon | 2,6 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 180 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 126 litrů |
| Objem mrazáku | 42 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Výrobník ledu | manuální |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Technologie chlazení | LowFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Držák lahví | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57 cm |
| Hmotnost netto | 34 kg |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška spotřebiče | 123 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a energeticky úsporné osvětlení vnitřku chladničky. Díky dlouhé životnosti a nízké tepelné emisi zajišťuje perfektní přehled o uložených potravinách.

Zásuvka je navržena pro skladování ovoce a zeleniny, udržuje správnou vlhkost a teplotu, aby potraviny zůstaly déle čerstvé a plné chuti i vitamínů.

Možnost otočení dveří umožňuje přizpůsobit směr otevírání chladničky podle uspořádání vaší kuchyně. Dveře lze snadno přemontovat na levou nebo pravou stranu pro maximální pohodlí.

Chladničku lze plně otevřít a zásuvky pohodlně vysunout i při umístění těsně u zdi nebo vedle nábytku.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů