TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčKombinovaná chladnička Philco PCDI 378 ASNW
Vlastnosti
Umístění: Volně stojící
Objem chladničky/mrazničky: 256/122 l
Objem celkem: 378 l
Energetická třída: A
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Spotřeba el. energie kWh/24h: 0,31
Roční spotřeba el. energie: 113 kWh
Hlučnost: 29 dB
Emisní třída hluku: B
Chladivo: R600a (55 g)
Zmrazovací výkon: 8,5 kg/24 h
Akumulační doba: 15 h
LED displej
Funkce
Total NoFrost
Super chlazení (SuperCool)
Super mrazení (SuperFreeze)
Režim Dovolená
MultiAirFlow - optimální klima
Metal-Tech Cooling - stabilní teplota uvnitř chladničky
Nulová zóna
Zásuvka na zeleninu s regulací vlhkosti
Konstrukce
Počet dveří: 2
Umístění mrazící části: mrazák dole
Invertorový motor
LED osvětlení (4,5 W)
Držák na víno
Antibakteriální těsnění a madlo
Počet polic: 3 (skleněné)
Možnost otočení otevírání dveří
Nulový náběh dveří
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 201 × 59,5 × 70 cm
Hmotnost: 98 kg
Barevné provedení: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 29 dB |
| Akumulační doba | 15 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 8,5 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 113 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| Antibakteriální štít | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 256 litrů |
| Objem mrazáku | 122 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | Total NoFrost |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Super chlazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Holiday / Dovolená | Ano |
| Crisper | Ne |
| MultiFlow | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 70 cm |
| Hmotnost netto | 98 kg |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška spotřebiče | 201 cm |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák lahví | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Systém beznámrazového chlazení NoFrost eliminuje potřebu manuálního odmrazování. I při častém otevírání dvířek zůstávají vnitřní stěny chladničky a mrazničky bez ledu a námrazy.

Invertorový kompresor využívá moderní technologii, která automaticky upravuje svůj výkon podle aktuální potřeby chlazení. Díky tomu chladnička pracuje tiše, efektivně a s nižší spotřebou energie. Navíc se prodlužuje její životnost – na kompresor proto poskytujeme 10letou záruku.


Umožňuje nastavit režim rychlého zmrazení potravin pro maximální zachování živin i čerstvé chuti.

Umožňuje nastavit režim rychlého chlazení nebo chlazení velkého množství potravin.

Antibakteriální madlo a těsnění dveří zabraňují usazování bakterií. Snižuji tak množství bakterií, které se dostanou do vnitřního prostoru chladničky a mrazničky, čímž přispívají ke zvýšení hygieny skladování potravin.

Zadní stěna chladničky je kovová, aby rychle odváděla teplo z vnitřního prostoru. Tato nová technologie chrání nejen potraviny, ale i vaši peněženku, protože snižuje spínání kompresoru.

Režim Dovolená udržuje vaši chladničku v chodu s minimální spotřebou energie, zatímco mrazák funguje normálně. Chladicí část zůstává zapnutá jen natolik, aby se zabránilo tvorbě nežádoucích bakterií. Tuto funkci využijete pro úsporu energii při delších cestách mimo domov.

LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné a úsporné osvětlení vnitřního prostoru chladničky. Má dlouhou životnost, neohřívá potraviny a zajistí dokonalý přehled v celém prostoru chlazení.

Speciální přihrádka s nižší teplotou ideální pro skladování čerstvého masa, ryb a uzenin. Udržuje potraviny déle čerstvé bez vysušování.

Možnost otočení dveří umožňuje přizpůsobit směr otevírání chladničky podle uspořádání vaší kuchyně. Dveře lze snadno přemontovat na levou nebo pravou stranu pro maximální pohodlí.

Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin dokáže mrazák bezpečně zmrazit za 24 hodin. Vyšší mrazicí výkon znamená rychlejší zachování čerstvosti, chuti a živin u čerstvě uložených potravin.

Speciální funkce, která umožňuje regulovat vlhkost v zásuvce na ovoce a zeleninu. Díky tomu si potraviny uchovají déle svou čerstvost, chuť i nutriční hodnoty bez zcvrkávání a uvadání.

Chladničku lze plně otevřít a zásuvky pohodlně vysunout i při umístění těsně u zdi nebo vedle nábytku.

Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů