TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Energetická třída E
Objem chladničky 91 litrů
Objem mrazničky 42 litrů
Manuální odmrazování
Technologie Low Frost
Antibakteriální úprava
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 Kč
Kombinovaná chladnička s celkovým objemem 133 litrů je perfektní volbou do menších bytů, studentských pokojů nebo na chalupu. Díky nízké hlučnosti 39 dB vás nebude nijak rušit ani v tichém prostředí.
Chladnička disponuje 91 litry chladicího prostoru a 42 litry mrazáku s klasickou mrazicí kapacitou 4 hvězdiček (****), která zajistí bezpečné zmrazení potravin. Díky technologii Low Frost dochází k minimálnímu tvorbě námrazy, takže ji nebudete muset odmrazovat tak často jako běžné modely.
Uvnitř najdete 3 pevné skleněné police a 2 přihrádky v mrazáku, které umožňují přehledné a pohodlné uskladnění potravin. Chladnička je vybavena LED osvětlením, které vám poskytne jasný přehled o veškerém obsahu a zároveň šetří energii.
Chladnička má možnost otočení dveří, takže ji snadno umístíte i do menších či nepravidelných kuchyňských prostor. Díky antibakteriální úpravě těsnění je vnitřní prostor chráněný před nežádoucím šířením bakterií, což pomáhá udržet vaše potraviny bezpečnější a čerstvější.









| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 39 dB |
| Akumulační doba | 7 hodin |
| Klimatická třída | N-ST |
| Mrazící výkon | 2 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 183 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 91 litrů |
| Objem mrazáku | 42 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | manuální |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Technologie chlazení | LowFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hmotnost netto | 39 kg |
| Šírka spotřebiče | 47 cm |
| Výška spotřebiče | 124 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a energeticky úsporné osvětlení vnitřku chladničky. Díky dlouhé životnosti a nízké tepelné emisi zajišťuje perfektní přehled o uložených potravinách.

Funkce otočení dveří umožňuje nastavit směr otevírání chladničky podle potřeby vaší kuchyně. Dveře lze jednoduše přemístit na levou nebo pravou stranu pro větší komfort.

Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin dokáže mrazák bezpečně zmrazit za 24 hodin. Vyšší mrazicí výkon znamená rychlejší zachování čerstvosti, chuti a živin u čerstvě uložených potravin.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů