TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaná chladnička Philco CSI 262 CW
Vlastnosti
Umístění: Volně stojící
Objem chladničky/mrazničky: 197 / 65 l
Celkový objem: 262 l
Energetická třída: C
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Roční spotřeba energie: 130 kWh
Emisní třída hluku: B
Hlučnost: 35 dB
Chladivo: R600a
Mrazicí výkon: 3 kg/24 h
Akumulační doba: 14 h
Ovládání: Mechanické
Funkce
LowFrost – omezuje tvorbu námrazy, snižuje spotřebu energie a snižuje potřebu častého odmrazování
Konstrukce
Počet dveří: 2
Umístění mrazicí části: Mrazák dole
LED osvětlení – úsporné osvětlení s dlouhou životností
Invertorový motor – tichý, úsporný a spolehlivý chod s dlouhou životností
Antibakteriální těsnění a madlo – zajišťují hygieničtější provoz a snižují množství bakterií
Počet polic v chladničce: 4 (skleněné)
Police ve dveřích – včetně držáku na 2 l lahev
2 přihrádky v mrazáku (1 zásuvka, 1 výklopný kryt)
Možnost změny směru otevírání dveří
Rozměry
Rozměry (V x Š x H): 177,3 × 54,7 × 56,8 cm
Hmotnost: 58 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | C |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 35 dB |
| Akumulační doba | 14 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 3 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 130 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| Antibakteriální štít | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 197 litrů |
| Objem mrazáku | 65 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | manuální |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Technologie chlazení | LowFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 56,8 cm |
| Hmotnost netto | 58 kg |
| Šírka spotřebiče | 54,7 cm |
| Výška spotřebiče | 177,3 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák lahví | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Invertorový kompresor využívá moderní technologii, která automaticky upravuje svůj výkon podle aktuální potřeby chlazení. Díky tomu chladnička pracuje tiše, efektivně a s nižší spotřebou energie. Navíc se prodlužuje její životnost – na kompresor proto poskytujeme 10letou záruku.

Funkce otočení dveří umožňuje nastavit směr otevírání chladničky podle potřeby vaší kuchyně. Dveře lze jednoduše přemístit na levou nebo pravou stranu pro větší komfort.

LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné a úsporné osvětlení vnitřního prostoru chladničky. Má dlouhou životnost, neohřívá potraviny a zajistí dokonalý přehled v celém prostoru chlazení.

Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin dokáže mrazák bezpečně zmrazit za 24 hodin. Vyšší mrazicí výkon znamená rychlejší zachování čerstvosti, chuti a živin u čerstvě uložených potravin.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů