Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaná chladnička Gorenje RK58DPB4
Vlastnosti
Typ konstrukce: Volně stojící
Třída energetické účinnosti: D
Třída emisí hluku: C
Klimatické třídy: N-ST
Celkový objem: 269 l
Objem chladicího oddílu: 198 l
Objem mrazicího oddílu: 71 l
Mrazící kapacita za 24 hodin: 3.2 kg
Skladovací doba při výpadku el. energie: 11 h
Odhadovaná roční spotřeba energie: 168 kWh
Úroveň hluku (max.): 39 dB(A)
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 90 W
Mechanické ovládání
Funkce
Režim odmrazování chladicího prostoru: Automatický
Režim odmrazování mrazicího prostoru: Manuální
Konstrukce
1 kompresor
Materiál dveří: Lakovaný povrch
Otevírání dveří: Pravé/možnost změny směru otevírání
Počet dveří: 2
Typ základny: 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky
Výbava chladničky
Police na lahve ve dveřích chladničky
1 police na láhve bez držáku lahví
Police ve dveřích chladničky
3 police ve dveřích
LED osvětlení
Počet nastavitelných polic v chladničce: 3 ks
Skleněné police v chladničce: 3 ks
Stojan na vejce
Výbava mrazničky
Nádoba na led
Prostor pro mrazení: 3 zásuvky
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 180 x 55 x 55.8
Hmotnost: 53 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 186.9 x 58 x 58
Hmotnost balení: 58 kg
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Černá |
| Hlučnost | 39 dB |
| Akumulační doba | 11 hodin |
| Klimatická třída | N-ST |
| Mrazící výkon | 3,2 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 168 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 198 litrů |
| Objem mrazáku | 71 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Výrobník ledu | manuální |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Držák lahví | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 55,8 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 58 cm |
| Hmotnost brutto | 58 kg |
| Hmotnost netto | 53 kg |
| Šířka přepravního obalu | 58 cm |
| Šírka spotřebiče | 55 cm |
| Výška přepravního obalu | 186,9 cm |
| Výška spotřebiče | 180 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

LED světlo v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Má delší životnost a spotřebovává výrazně méně energie než běžné žárovky.



Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladované zeleniny a ovoce. Nízká teplota uchovává kvalitu potravin.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů