Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaná chladnička Gorenje NRK619EPXL4
Vlastnosti
Typ konstrukce: Volně stojící
Třída energetické účinnosti: E
Třída emisí hluku: C
Klimatické třídy: SN-T
Celkový objem: 304 l
Objem chladicího oddílu: 207 l
Objem mrazicího oddílu: 97 l
Mrazící kapacita za 24 hodin: 6 kg
Skladovací doba při výpadku el. energie: 10 h
Odhadovaná roční spotřeba energie: 243 kWh
Úroveň hluku (max.): 39 dB(A)
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 150 W
Elektronické ovládání
LED displej
Funkce
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Automatické odmrazování chladicího prostoru
Automatické odmrazování mrazicího prostoru
NoFrost beznámrazový systém: NoFrost Plus
Cirkulace vzduchu: Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu
Konstrukce
Umístění mrazicího prostoru: Dole
Materiál dveří: Lakovaný povrch
Otevírání dveří: Pravé/možnost změny směru otevírání
Počet dveří: 2
Typ základny: 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky
Počet kompresorů: 1 kompresor
Výbava chladničky
Police ve dveřích chladničky: 3 police ve dveřích
Vnitřní osvětlení: LED osvětlení ze stropu
Počet nastavitelných polic v chladničce: 3 ks
Skleněné police v chladničce: 3 ks
Stojan na vejce
Výbava mrazničky
Nádoba na led
Prostor pro mrazení: 2 zásuvky, 1 police
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 1860 x 595 x 589
Hmotnost: 57 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 1935 x 645 x 628
Hmotnost balení: 63 kg
Barva: Šedá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Displej | ano |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Šedá |
| Hlučnost | 39 dB |
| Akumulační doba | 10 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 6 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 243 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED ze stropu |
| Madlo | integrované |
| Typ displeje | led |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 207 litrů |
| Objem mrazáku | 97 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Výrobník ledu | manuální |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | NoFrost Plus |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 15 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 58,9 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 62,8 cm |
| Hmotnost brutto | 63 kg |
| Hmotnost netto | 57 kg |
| Šířka přepravního obalu | 64,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška přepravního obalu | 193,5 cm |
| Výška spotřebiče | 186 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| MultiFlow | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Zaregistrujte svou chladničku do 14 dnů od nákupu na webové stránce výrobce https://cc.gorenje.com/cz/registrace-15let-na-kompresor pro získání prodloužené 15leté záruky na kompresor chladničky.


Jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu nainstalovaný v mrazáku brání hromadění ledu a vzniku námrazy. Znamená to, že nemusíte mrazák odmrazovat a můžete efektivněji využít jeho úložný prostor. Jednotlivá balení nebo kusy zmražených potravin k sobě nepřimrznou, takže budete mít v mrazáku neustále pořádek.

Větrací systém MultiFlow 360° se stará o rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce, aby zajistil optimální cirkulaci vzduchu a nejlepší podmínky pro skladování potravin.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů