Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaná chladnička Beko B5XRCNA406HG
Vlastnosti
Odpovídající typ: Volně stojící
Typ produktu: s mrazákem dole
Produktová řada: bPRO 500
Třída en. účinnosti: C
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 169.73
Denní spotřeba energie (kWh/den): 0.465
Denní spotřeba energie při 32 °C (kWh/den): 0.668
Hlučnost: 35 dBA
Klimatická třída: SN-T
Minimální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): 10
Napájecí napětí: 220 - 240 V
Frekvence: 50 Hz
Třída hlukové emise: B
Maximální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): 43
Denní spotřeba energie při 16 °C (kWh/den): 0.262
Doba uchování při výpadku proudu (hodiny): 11
Celkový objem přihrádky na čerstvé potraviny a chlazení (l): 249 l
Objem pro mražené potraviny (l): 106 l
Celkový čistý objem (l): 355 l
Čistý objem nulové zóny: 33 l
Denní mrazicí kapacita (kg/den): 6 kg
Denní kapacita výroby ledu (kg/den): 1 kg
Elektronické ovládání
Interní dotykový LED displej
Funkce
HarvestFresh: Chrání ovoce a zeleninu před zkažením
NeoFrost + AeroFlow: Šetrné chlazení bez námrazy a osychání
Režim dovolená
Funkce Eco
Signalizace otevřených dveří
Dětský zámek
CoolRoom: Maso, ryby a mléčné výrobky vydrží déle čerstvé
Rychlé zmrazování
Konstrukce
Počet zásuvek pro čerstvé potraviny: 1
Kapacita držáku na vajíčka: 6
Druh poliček: Skleněné
ProSmart invertorový kompresor
Počet zásuvek mrazničky: 3
Výrobník ledu Ice Box
Zaměnitelný směr otevírání dveří
SmoothFit panty
LED osvětlení
Typ madla: Integrované
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 203.5 x 59.5 x 66.3
Hmotnost: 76.1 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 210 x 64 x 76.5
Hmotnost balení: 79 kg
Barva: Titanová
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Displej | ano |
| Energetická třída | C |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Titanová |
| Hlučnost | 35 dB |
| Akumulační doba | 11 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 6 kg/24hod |
| Objem Fresh zóny | 33 litrů |
| Roční spotřeba energie | 169,73 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| Akustický alarm | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 249 litrů |
| Objem mrazáku | 106 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| SmoothFit panty | Ano |
| Výrobník ledu | manuální |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | NeoFrost + AeroFlow |
| Fresh zóna | Ano |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Holiday / Dovolená | Ano |
| Crisper | Ne |
| Dětská pojistka | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 66,3 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 76,5 cm |
| Hmotnost brutto | 79 kg |
| Hmotnost netto | 76,1 kg |
| Šířka přepravního obalu | 64 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška přepravního obalu | 210 cm |
| Výška spotřebiče | 203,5 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Na tento spotřebič se vztahuje možnost bezplatného prodloužení záruky na invertorový motor až na 10 let. Podmínkou je jednoduchá registrace produktu na stránkách www.beko.cz a to nejpozději do 14 dní od nákupu spotřebiče.

Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat a nemuset pořád na nákup? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavená speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla během celého dne. To udrží v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tím i mnohem více vitamínů, než kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravá svačinka je tak zajištěna a návštěvu obchodu můžete odložit.

Oddělený systém chlazení NeoFrost se postará o chlazení bez námrazy a uchování potravin bez míchání pachů mezi lednicí a mrazákem. V kombinaci s šetrnou cirkulací vzduchu AeroFlow, která zajistí rovnoměrné rozložení teploty vzduchu v celém prostoru lednice, udrží potraviny déle čerstvé, bez osychání a uchová déle jejich chuť a živiny. Navíc se v lednici netvoří nepříjemné kapky na zadní stěně, v mrazáku se netvoří námraza, takže není potřeba nic odmrazovat.

ProSmart™ invertorový kompresor bude tím správným srdcem vaší ledničky. Oproti standardnímu kompresoru má až 4x tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz po několik let.

Pokud zůstanou dveře lednice déle otevřené, spustí se zvukový signál až do jejich zavření. To omezuje zvýšení vnitřní teploty i spotřeby.

Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí prostoru, jak potřebujete.

Dveře lednice s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle ní linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že lednice je má stále stejnou šířku, když je zavřená nebo otevřená.

S LED osvětlením máte nejen přehled, co v každé poličce je, ale na rozdíl od klasické žárovky také přispívá ke snížení spotřeby elektřiny, protože nehřeje.

Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu stejně tak jako spotřeba lednice.

Snižte spotřebu ledničky na minimum, zatímco spíte nebo jste na dovolené. Pokud zvolíte funkci Eco a neotevřete ledničku po dobu šesti a více hodin, sama se přepne do energeticky úsporného režimu a přitom uchová uložené potraviny.

Maso, ryby a mléčné výrobky potřebují nižší teplotu, aby zůstaly čerstvé. PřihrádkaCoolRoom uchovává tyto potraviny při teplotě blízké nule a udržuje optimální vlhkost.Takto zůstanou potraviny čerstvé a plné chuti až 2x déle.

Díky bezpečnostnímu sklu nemusíte mít obavu dát do lednice ivelké a těžké hrnce. Police z bezpečnostního skla jsou vyrobenyz tvrzeného skla a dokážou unést až 25 kg. Jsou mnohem odolnějšívůči prasknutí a poškrábání než police ze skla bez speciální úpravy,takže i těžké věci můžete do lednice uložit bez obav.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů