TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčJednodveřová chladnička Philco PTB 82 EMW
Vlastnosti
Možnost umístění: Volně stojící
Objem chladničky/mrazničky: 74 l / 8 l
Objem celkem: 82 l
Energetická třída: E
Klimatická třída: N-T
Spotřeba el. energie (kWh/24h): 0,29
Roční spotřeba el. energie (kWh): 106
Hlučnost: 41 dB
Emisní třída hluku: C
Chladivo: R600a
Mechanické ovládání
Funkce
Direct Cooling (přímé chlazení)
Manuální odmrazování
Konstrukce
Možnost otočení dveří
2 skleněné temperované police
Přihrádka na ovoce a zeleninu
LED osvětlení
Miska na led
Dvířka bez náběhu
Vyrovnávací nožičky
Typ polic: Skleněné
Počet dveří: 1
Umístění mrazící části: Uvnitř chladničky
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 83,8 x 48 x 56 cm
Barevné provedení: Bílá
Hmotnost: 23,5 kg
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Umístění mrazáku | s mrazícím boxem |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 41 dB |
| Klimatická třída | N-T |
| Roční spotřeba energie | 106 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 74 litrů |
| Objem mrazáku | 8 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 56 cm |
| Hmotnost netto | 23,5 kg |
| Šírka spotřebiče | 48 cm |
| Výška spotřebiče | 83,8 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a energeticky úsporné osvětlení vnitřku chladničky. Díky dlouhé životnosti a nízké tepelné emisi zajišťuje perfektní přehled o uložených potravinách.

Funkce otočení dveří umožňuje nastavit směr otevírání chladničky podle potřeby vaší kuchyně. Dveře lze jednoduše přemístit na levou nebo pravou stranu pro větší komfort.

Chladničku lze plně otevřít a zásuvky pohodlně vysunout i při umístění těsně u zdi nebo vedle nábytku.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů