Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Jednodvéřová chladnička Gorenje R492PW
Vlastnosti
Typ konstrukce: Volně stojící
Třída energetické účinnosti: E
Třída emisí hluku: C
Klimatické třídy: SN-T
Celkový objem: 133 l
Objem chladicího oddílu: 133 l
Odhadovaná roční spotřeba energie: 90 kWh
Úroveň hluku (max.): 40 dB(A)
Typ chladiva: R600A
Elektrické připojení: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Příkon: 80 W
Mechanické ovládání
Konstrukce
Materiál dveří: Lakovaný povrch
Otevírání dveří: Pravé/možnost změny směru otevírání
Počet dveří: 1
Typ základny: 2 nastavitelné nožičky
Počet kompresorů: 1 kompresor
Skrytý kondenzátor
Výbava chladničky
Police na lahve ve dveřích chladničky: 1 police na láhve bez držáku lahví
Police ve dveřích chladničky: 2 police ve dveřích
Vnitřní osvětlení: LED osvětlení
Počet nastavitelných polic v chladničce: 2 ks
Skleněné police v chladničce: 2 ks
Stojan na vejce: 2
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 845 x 560 x 579
Hmotnost: 27.5 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 883 x 581 x 593
Hmotnost balení: 30 kg
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 40 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Roční spotřeba energie | 90 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | externí |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 133 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57,9 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 59,3 cm |
| Hmotnost brutto | 30 kg |
| Hmotnost netto | 27,5 kg |
| Šířka přepravního obalu | 58,1 cm |
| Šírka spotřebiče | 56 cm |
| Výška přepravního obalu | 88,3 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

LED světlo v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Má delší životnost a spotřebovává výrazně méně energie než běžné žárovky.


Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladované zeleniny a ovoce. Nízká teplota uchovává kvalitu potravin.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů