TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Indukční varná deska s odsavačem par Haier HAIH6IESCE
Hlavní vlastnosti varné desky
Počet varných zón / induktorů: 4 / 4
Celkový příkon (W): 7400
Napětí: 220-240V, 50 Hz – 60 Hz
Jištění (A) L / 230V~ : 16 při 3,1kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~10 při 4,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~16 při 7,4kW - bez omezení výkonu
Varné zóny
1x indukční zóna – 1600 (B1850) W, Min Ř varné nádoby 120 mm
1x indukční zóna - 2100 (B3000) W, Min Ř varné nádoby 120 mm
1x indukční zóna - 2300 (B3000) W, Min/Max Ř varné nádoby 120/200 mm
1x indukční zóna - 1200 (B1400) W, Min/Max Ř varné nádoby 110/160 mm
1x Flexy zones indukční zóna - 3000 (B3700) W, Min Ř varné nádoby 230 mm
Hlavní vlastnosti odsavače par
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 33
Energetická třída: A
Třída účinnosti proudění tekutin: B
Třída účinnosti tukové filtrace: D
Hlučnost min/max/booster (dB(A)): 41/56/67
Průtok vzduchu min (m3/hod): 160
Funkce
1x Flexy Zones – možnost přepnutí varných zón do kombinovaného fungování
Power Management – možnost nastavit maximální příkon na 3,1kW, 4,5kW a 7,4kW pro domácnosti s nízkým jištěním
Automatic Heat Up – automatické zahřátí umožňuje uvést režim rychleji do nastaveného režimu
Keep warm – udržuje stálou teplotu ohřívaného pokrmu
Dotykové ovládání Centrální Slider
9 úrovní výkonu + Booster (4x)
Časovač, Pauza
Automatický režim - umožňuje automatické připojení k varné desce. Odsavač par přizpůsobuje rychlost podle úrovně výkonu varné desky. Když se varná deska vypne, odsavač sníží úroveň odsávání.
Bezpečnost
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Ochrana před přehřátím a při vylití tekutin
Integrovaný odsavač par
3 úrovní výkonu + 2x Booster
Odtah
Tukový filtr
Rozměry
Barva: Černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 252 × 600 × 515
Čistá váha výrobku (kg): 17
Rozměry balení V × Š × H (mm): 800 × 605 × 360
Hmotnost s obalem (kg): 25
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ varné desky | indukční |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | černé sklo |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51,5 cm |
| Hloubka balení | 36 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 17 kg |
| Hmtnost balení | 25 kg |
| Šířka balení | 60,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 80 cm |
| Výška spotřebiče | 25,2 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | slider |
| Flexi zóna | Ano |
| Zapojení na 230 V | Ano |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Stop&Go / Pauza | Ano |
| Udržování teploty | Ano |
| Ukazovatel zbytkového tepla | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier



Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů