Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Indukční deska Gorenje GI8432BSCWF
Vlastnosti
Typ varné desky: Indukční sklokeramická varná deska
Příkon: 7.36 kW
Elektrické připojení: 220-240 V
Typ konektoru: 2N 220-240V/380-415V
4 x SliderTouch
Varné zóny
Typ levé přední varné zóny: Indukční zóna okta - osmiúhelníkový induktor, 210 x 195 mm, 2300 W, s PowerBoost 3000 W
Typ pravé přední varné zóny: Indukční varná zóna, 230 mm, 2300 W, s PowerBoost 3000 W
Typ levé zadní varné zóny: Indukční zóna okta - osmiúhelníkový induktor, 210 x 195 mm, 2300 W, s PowerBoost 3000 W
Typ pravé zadní varné zóny: Indukční varná zóna: 145 mm, 1200 W, s PowerBoost 1800 W
Funkce
Časovač
Funkce spojení zón
Funkce EggTimer kuchyňská minutka
Možnost personalizace nastavení
Funkce Recall pro obnovení nastavení
PowerBoost funkce - extra výkon varné zóny
Řízení spotřeby
AutoDetect detekce polohy hrnce
Konektivita
Program vaření
Detekce pohybu hrnce
Bezpečnostní funkce
Dětský zámek ChildLock PRO
Konstrukce
Zbroušená hrana
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v mm: 54 x 795 x 520
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v mm: 70 x 750 - 752 x 490
Hmotnost: 10 kg
Rozměry balení (VxŠxH) v mm: 130 x 940 x 600
Hmotnost balení: 12.3 kg
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Typ varné desky | indukční |
| Šířka | 79,5 cm |
| Provedení | černá |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 60 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 10 kg |
| Hmtnost balení | 12,3 kg |
| Šířka balení | 94 cm |
| Šířka spotřebiče | 79,5 cm |
| Výška balení | 13 cm |
| Výška spotřebiče | 5,4 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | slider |
| Bezpečnostní prvky | ano |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 49 cm |
| Šířka pro vestavbu | 75 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Paměť | Ano |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Převezměte kontrolu nad svým vařením pomocí 4 jednotlivých posuvníků, které nabízejí intuitivní, přesné a snadné nastavení teploty pro každou zónu. Už žádné hádání, pouze dokonalá teplota při každém dotyku.

Tato funkce je velice užitečná, když varnou desku neúmyslně vypnete. Máte 5 sekund na to, abyste reaktivovali poslední nastavení použitá na varné desce, což je velmi užitečné, když vaříte více než jeden pokrm. Během 5 sekund po náhodném vypnutí varné desky ji znovu zapněte a během dalších 5 sekund stiskněte funkci StopGo.




Inteligentní senzory a algoritmy indukční varné desky monitorují teplotu nádobí a díky přesnému nastavení výkonu naše automatické programy Warm, Melt a Boil poskytují výjimečné výsledky.

Vařte s lehkostí a nechte varnou desku a digestoř propojit pro bezproblémový zážitek z vaření. Když začnete vařit, odsavač par se automaticky zapne a nastaví úroveň výkonu tak, aby odpovídala nastavení vaší varné desky, čímž zajistí pokaždé čerstvé a čisté prostředí pro vaření.

Hardwarové řešení zajišťuje, že každá varná zóna okamžitě rozpozná vaše nádobí v super rychlém čase – 0,2 sekundy. Bez ohledu na to, jak rychle pohybujete hrnci nebo pánvemi, naše varná deska se bez námahy přizpůsobí a poskytuje plynulé a tiché ovládání vaření.

Inovativní, patentovaná technologie odstraňuje tyto nevýhody tím, že využívá kombinaci nového softwarového a hardwarového řešení k dosažení rovnoměrného ohřevu pomocí rychlého, nepostřehnutelného cyklování napájení. Výsledkem je konzistentní zážitek z vaření bez jakýchkoli změn teploty nebo výkonu.

Indukční varná deska se dvěma spojovacími zónami zjednodušuje vaření ve velkých hrncích. Dvě samostatné varné zóny jsou přemostěny tak, aby vytvořily jednu pouhým dotykem. Ideální pro přípravu větších kusů jídla a příloh současně.

Funkce navržená tak, aby pomáhala při načasování přípravy vajec, čaje, nudlí nebo čehokoli jiného. Tato funkce není propojena s varnými zónami, funguje nezávisle. Nastavte čas, a když vyprší, upozorní vás speciální zvukové znamení. Již žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce uvařená natvrdo nebo čajové sáčky zapomenuté v šálku.

Funkce SoftMelt šetrně rozpustí čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, díky čemuž se vytvoří dokonalé podmínky pro rozpouštění bez spálení. Tuto funkci lze použít i pro šetrné rozmrazování.

Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu zóny 70 °C, takže hotová jídla si tak uchovají teplotu a svou původní chuť, dokud je nebudete servírovat.

Tato funkce je užitečná zejména když vaříte několik pokrmů najednou. Když potřebujete buď vypnout jednu z varných zón, nebo funkci AreaFlex s IQGrill a nastaveným časovačem, stačí stisknout tlačítko X a je to hotové. Už žádné nesčetné mačkání tlačítek.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů