Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Indukční deska Gorenje GI6432BSCE
Vlastnosti
Typ varné desky: Indukční sklokeramická varná deska
Příkon: 7.4 kW
Elektrické připojení: 220-240 V
Příkon: 7400 W
Ovládání: 4 x SliderTouch
Varné zóny
Typ levé přední varné zóny: Indukční zóna okta - osmiúhelníkový induktor, 185x210 mm, 2200 W, s PowerBoost 3300 W
Typ pravé přední varné zóny: Indukční varná zóna, 210 mm, 2200 W, s PowerBoost 3300 W
Typ levé zadní varné zóny: Indukční zóna okta - osmiúhelníkový induktor185x210 mm, 2200 W, s PowerBoost 3300 W
Typ pravé zadní varné zóny: Indukční varná zóna, 145 mm, 1400 W, s PowerBoost 2000 W
Funkce
Časovač
AreaFlex propojení varných zón
Funkce EggTimer kuchyňská minutka
PowerBoost funkce - extra výkon varné zóny
Řízení spotřeby
Detekce pohybu hrnce
Bezpečnostní funkce
Dětský zámek ChildLock
Konstrukce
Hrany varné desky: Zbroušená hrana
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 5.3 x 59 x 52
Hmotnost: 9.9 kg
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v cm: 3 x 56 - 56.4 x 48
Rozměry balení (VxŠxH) v cm: 11.2 x 69.2 x 63.5
Hmotnost balení: 11.6 kg
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Typ varné desky | indukční |
| Šířka | 59 cm |
| Provedení | černá |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 63,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 9,9 kg |
| Hmtnost balení | 11,6 kg |
| Šířka balení | 69,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 59 cm |
| Výška balení | 11,2 cm |
| Výška spotřebiče | 5,3 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | slider |
| Flexi zóna | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 48 cm |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Stop&Go / Pauza | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |



Funkce StopGo zastaví vaření a po opětovné aktivaci bude pokračovat se stejnými nastaveními.

Časovač lze nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro konkrétní jídlo, můžete nastavit časovač a varná deska se po uplynutí nastavené doby automaticky vypne. Pípnutí signalizuje, že je jídlo připravené.

Převezměte kontrolu nad svým vařením pomocí 4 jednotlivých posuvníků, které nabízejí intuitivní, přesné a snadné nastavení teploty pro každou zónu. Už žádné hádání, pouze dokonalá teplota při každém dotyku.


Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů