Whirlpool - Ke každému spotřebiči dárek v hodnotě až 4.500 Kč

S WHIRLPOOL VŽDY NĚCO NAVÍC

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte dárky v hodnotě až 4 500 Kč*. Čím více nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat.


 

 

Skvělé dárky značky Matějovský a Berghoff pro Vaši domácnost.Vyberte si!

 

Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových  pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení a mytí nádobí či mnohé další.
Čekají na Vás nejen praktické technologie spotřebičů Whirlpool, ale také skvělé dárky značky BergHOFF nebo Matějovský a/nebo Extra dárek zásoba Jar nebo Ariel.


Spotřebiče zahrnuté do akce jsou rozděleny do pěti kategorií z nichž každé přísluší vlastní hodnota a nabídka dárků:

  • Kategorie 1 - dárky v hodnotě až 1 800 Kč + u vybraných navíc “Extra dárek” 
  • Kategorie 2 - dárky v hodnotě až 3 500 Kč + u vybraných navíc ještě “Extra dárek”
  • Kategorie 3 - dárky z první kategorie + “Extra dárek” v celké hodnotě až 2 800 Kč
  • Kategorie 4 - dárky z druhé kategorie + “Extra dárek” v celké hodnotě až 4 500 Kč
  • Kategorie 5 - spotřebiče ke kterým je možné vybrat si "Extra dárek"

Akce trvá od 15.9 do 15.12.2022 nebo do vyprodání zásob.

 


 

 

... a z čeho můžete vybírat ?

 

  Dárky a poukazy od značky Matějovský
  Značka Matějovský se díky více než třicetileté zkušenosti s textilní výrobou stala nedílnou stálicí domácností českých a slovenských zákazníků. V její nabídce si pohodlně vyberete bytový textil pro celou domácnost – prémiové ručníky a osušky, bavlněné utěrky, výbavu do dětské postýlky a širokou nabídku ložního povlečení, včetně speciálních designových řad.
Vyberte si jako dárek voucher na nákup na e-shopu či set nadčasových kvalitních ručníků v různých barevných provedeních.
 

 

 

 

Dárky od značky BergHOFF  
Mezinárodní značka BergHOFF je zaměřena na vysoce kvalitní a designové kuchyňské potřeby a doplňky. Ty se pro svou praktičnost rychle stávají nedílnou součástí každodenního života v domácnosti.
Společným jmenovatelem je nadčasovost, kvalita, smysl pro detail a elegantní design. To potvrzuje i řada ocenění v čele s Red Dot Design Award nebo iF Award.
Ze široké nabídky Berghoff si můžete vybrat dárek v podobě praktických dóz na skladování potravin či další pomůcky na vaření a přípravu pokrmů jako jsou designové sety nožů či univerzální pánev a další.
 

 

 

 

  Extra dárek - Jar nebo Ariel
 

U vybraných spotřebičů máte možnost vybrat si Extra dárek - tablety na mytí nádobí značky Jar nebo prací prostředky značky Ariel na minimálně 5 měsíců*.
Modely zařazené do promo akce mají přidělenu buď pouze možnost Extra dárku či je Extra dárek navíc k dárku z Kategorie 1 nebo 2.

 

 * Spotřeba vychází z referenčních hodnot: Referenční hodnota počtů cyklu praní a mytí nádobí je: Mytí nádobí 228 cyklů/12 měsíců, Praní: 220 cyklů/12 měsíců.

 

 


 

 

 

... jak získat dárek k vybranému spotřebiči? 

 

   
         
Krok 1   Krok 2   Krok 3
Kupte si v našem eshopu spotřebič Whirlpool zařazený do akce nejpozději do 15.12.2022.   Do 30 od nákupu proveďte registraci spotřebiče a vyberte si dárek z kategorie, do které spotřebič spadá.  

Dárky Vám budou zaslány obvykle do 30, max. do 60 dní na Vámi uvedené kontaktní adresy. Vouchery budou zaslány e-mailově, ostatní dárky přepravní adresu na uvedenou korespondenční adresu. 

       

 

 

... stačí si vybrat kategorii dárku  

 

 

Cena a štítky
Filtrovat
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení